Edit Content

Bizi Takip Edin

Hakkımızda

KIYI OCAKBAŞI

Denizin huzur verici atmosferiyle ocakbaşı lezzetini birleştirdik.

kiyi-ocakbasi (16)
0 +

Yemek Seçeneği

Kıyı’da 70’den fazla meze ve yemek çeşidi özel sunumlarıyla sizleri bekliyor.

Usta şeflerimiz ve deneyimli ekibimizle zamanınızı tatlandırmak için çalışıyoruz.

Denizin huzur verici atmosferi eşliğinde kendinizi evinizin konforunda hissedebileceğiniz bir ocakbaşı arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Birinci sınıf malzemeler ve hijyen kuralları çerçevesinde, klasik bir ocakbaşı deneyimini en leziz haliyle sizlere sunuyoruz.

kiyi-ocakbasi (13)

Yalova’da ocakbaşı keyfini, aileniz ve tüm sevdiklerinizle kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir mekâna taşıyın. Lezzetten iç mekân tasarımına kadar her ayrıntının sizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Ocakbaşının sıcak ve samimi ortamı, akşam yemeklerinizi daha lezzetli ve unutulmaz kılacaktır.

Kebaplardan mezelere, günlük taze etin odun kömüründe pişmiş hali, damak tadınızı taçlandırmakla kalmaz, sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamana keyif katar. Restoranımızda meze ve kaliteli ürünlerden hazırlanan et ve kebap çeşitleri, enfes lezzetlerin tadını uzun süre damağınızda bırakır.

Tüm bu lezzetlere ek olarak, deniz manzaralı geniş bahçemizin de keyfini sevdiklerinizle çıkarabilir, eşsiz akşam yemeğini kısa bir bahçe gezisiyle sonlandırabilirsiniz. Amacımız, sadece damak zevkinize değil, göz zevkinize de hitap etmektir. Bu nedenle aşina olduğunuz lezzetleri modern ve şık bir ortamda tadarken zamanın ruhunu da yakalarsınız.

Önce kendine gel, sonra meyhaneye; Kalender ol da gir kalenderhaneye. Bu yol kendini yenmişlerin yoludur: Çiğsen başka bir yere git eğlenmeye.

Ömer Hayyam - Dörtlükler